“Чепинец” се издъни срещу опашкар
Публикувано 2015-10-15 15:06:37 от Темпо

Чепинец 2
Стр. слава 4
“Чепинец” допусна загуба срещу намиращия се на предпоследното 16-то място тим на “Струмска слава” Радомир, като допусна на 11 октомври да бъде победен на собствения си стадион с 2:4.

През целия мач гостите стояха по-добре на терена, надтичваха и преборваха своите съперници и заслужено си тръгнаха с трите точки след последния съдийски сигнал. Мачът започна с ранен гол, който падна още в 6-та минута. Тогава Тасев отбеляза след добра атака по десния фланг и прострелен пас по земя. Десет минути по-късно “Чепинец” изравни. Това стана след изпълнение на корнер, след който Николай Байраков с глава вкара - 1:1. Домакините опитаха натиск, който доведе първо до изстрел с глава на Аспарух Василев и малко по-късно до разбъркване пред гостуващата врата, но гол така и не падна. Вместо това при поредната си добра контраатака гостите излязоха за втори път напред в резултата. Това стана в 37-та минута, когато Ивайло Стоянов вкара за 1:2.
Превъзходството на “Струмска слава” продължи и през втората част, като положенията се създаваха след двойни подавания и бързи разигравания, за които тромавият “Чепинец” така и не успя да намери отговор. В 62-та минута гостите отбелязаха трети гол, а в негов автор се превърна отново Стоянов. Шест минути по-късно след поредната перфектна контра и надбягана защита на “Чепинец” резултатът стана 1:4. В 78-та минута Николай Байраков отбеляза по идентичен начин и втория гол, като с глава намери мрежата зад Костадинов, с което бе оформено крайното 2:4.
Състав на “Чепинец”: Георгиев, Костов, Байраков, Пенчев, Атанасов, Манолов, Дончев, Иванов (Марковски), Петелов (Костадинов), Сталев (Генов), Василев. Тр.:Стоилов