Точка след силен мач в София
Публикувано 2015-10-20 10:06:09 от Темпо

Септември 2
Чепинец 2
Отборът на “Чепинец” взе важна точка след добър мач на терена на един от силните отбори в групата “Септември” София. Велинградчани направо изтърваха победата, тъй като в средата на първото полувреме не им бе зачетен чист гол, след като бе маркирана несъществуваща засада.

Преди тази скандална ситуация тимът на “Септември” бе повел още в 8-та минута след гол на бившия състезател на “Чепинец” Христо Спасов.Веднага след това Аспарух Василев изравни след изпълнение на пряк свободен удар. Малко по-късно пък в състава на гостите бе извършена принудителна смяна, след като Николай Байраков напусна след тежък удар в главата. В 41-та минута Алек Манолов изведе гостите напред - 1:2.
Втората част отново започна с принудителна смяна. На мястото на контузилия се Георги Дончев се появи Дамянов. След поредица пропуски пред вратата на домакините и добри изяви на техния вратар Петков все пак Септември стигна до изравняване в 65-та минута.
След края на мача треньорът на “Чепинец” Атанас Стоилов заяви, че е доволен от показаното от неговите възпитаници. Той допълни още, че се надява двамата контузени състезатели Байраков и Дончев да се възстановят за следващото гостуване в сряда, 21 октомври, когато “Чепинец” ще срещне “Витоша” Бистрица.
Състав на “Чепинец”: Брадваров, Гигов, Костов, Пенчев, Иванов, Байраков (Атанасов), Дончев (Дамянов), Манолов, Петелов (Костадинов), Сталев, Василев. Тр.: Атанас Стоилов Темпо