Децата на “Чепинец” четвърти в турнир
Дата: Monday, April 09 @ 22:43:54 UTC
Topic:

Детският тим на “Чепинец” се включи в седмото издание на футболния турнир по националната програма “Децата и футболът”. Срещите се играха през изминалата седмица в Пазарджик с участието на 8 отбора от областта.

В първия си мач велинградчани победиха отбора на “Барикади” с 4:3, а във втория загубиха от “Оборище” с 3:1. “Чепинец” игра малкия финал за трето и четвърто място срещу “Марица” Белово. В редовното време мачът завърши с равенство 1:1, а след дузпи беловци победиха с 4:3 и така “Чепинец” се нареди на четвърто място в класирането, което оглави “Хебър 2011” Пазарджик, следван от “Оборище” и “Марица”. След “Чепинец” останаха ЧФК “Рачев”, “Брацигово”, “Барикади” и “Свобода 2011”.
Организаторите наградиха детските отбори с екипи и футболни топки. Раздадени бяха и индивидуални награди на младите футболни надежди, сред които бяха отличени и двама играчи на “Чепинец”: Марин Иванов за най-добър вратар и Тошко Пашомов за най-техничен футболист.