Дата: Monday, April 23 @ 22:10:08 UTC
Topic:

Струмска слава 2
Чепинец 1
“Чепинец” пропусна възможността да си тръгне с точка или три от стадиона в Радомир, където тимът гостува в мач от 29-ия кръг на Югозападна В група. Мачът се игра в сряда, 18 април, като гостите определено могат да съжаляват за многото пропуснати възможности за гол.

Отборът на “Струмска слава” поведе в 15-та минута след автогол на вратаря Станислав Томов. Велинградчани веднага се хвърлиха в атака, за да върнат попадението. Пред Христо Сталев се откри възможност, но той пропусна. Малко по-късно обаче нападателят оползотвори втората възможност, открила се пред него и изравни резултата - 1:1. Домакините обаче поведоха в самия край на полувремето, когато Зюмбюлев отбеляза за 2:1.
През втората част “Чепинец” вдигна оборотите и натисна съперника си, но един след друг пропуски направиха Христо Сталев, Александър Вучков, Илия Иванов и Чавдар Димитров.